Giresun Bulancak Cihazla Kaçak Su Tespiti

Evlerinizin veya iş yerlerinizin su tesisat sistemlerinde meydana gelen kaçakları tespit etmek adına bireysel  firmamızın modern teknolojik aletler kullanmaktayız.

Baydere tesisat firmamız Giresun ve Ordunun tüm ilçe ve semtlerine aynı gün hizmet veren lider tesisat firmasıdır. Firmamız kaçak su tespiti için aynı fiyata tüm ilçelere hizmet verir. Firmamızı arayarak aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Giresunda Bilgisayar ve Kameralı Cihazlarla Su Kaçağı Bulma

Cihazla su kaçağı tespiti için bireysel  firmamızın uzman ekipleri elektromanyetik su tesisat ve boru bulma, elektromanyetik su kaçağı bulma, akustik ses dinleme ve termal görüntü alma cihazlarını kullanır. Bu teknolojik cihazların her biri ayrı bir işlev görmekte ve gördükleri işlevler sayesinde su kaçağı tespitini kolay hale getirmektedir.

Noktasal Kaçak Tespit

Su kaçağı tespiti için öncelikle  test pompası kullanır.Kaçak su tespit işleminden sonra dinleme ve termal kamera ile çıplak gözle göremediği su tesisat borularının yerini duvarları veya fayansları kırmadan tespit eder. Tespit işleminden sonra uzman ekiplerimiz ısıya ve sese duyarlı olan termal görüntü alma ve akustik ses dinleme cihazlarını kullanarak duvarların dışından veya fayansların üstünden kaçakların tespitini yapmaya çalışır. Kullanılan bu teknolojik aletlerin bilgisayarlı sistemleri sayesinde su kaçaklarının ana kaynağı tespit edilir ve kaçağın olduğu bölgelerden bir kaç fayanslık bölgeyi yerinden çıkarır veya duvardan ufak delikler açarak su tesisatı kaçaklarını onarır. Uzman ekiplerimizin yapmış oldukları bu işlemler sayesinde eski usul yöntemler ile yapılmakta olunan parçalanma veya kırma işlemi gerçekleştirilmez ve böylelikle cihazla su kaçağı tespiti yapılarak sizlere maddi ve manevi sorun olacak faktörlerden kurtarır.


ÖNCEKİ SAYFA