Cihazla Kaçak Su Tespiti

Evlerinizin veya iş yerlerinizin su tesisat sistemlerinde meydana gelen kaçakları tespit etmek adına kurumsal firmamızın uzman ekipleri olarak modern teknolojik aletler kullanmaktayız. Bu teknolojik aletler kurumsal firmamız tarafından Avrupa’dan özel olarak ithal edilmiştir. İthal edilmiş olunan bu teknolojik aletleri sorunsuz ve düzgün bir şekilde kullanmak adına da kurumsal firmamızın bünyesi altında çalışmakta olan personellerimiz eğitimler görmektedir. Aldıkları uzman eğitimler ve kullanmış oldukları modern teknolojik aletler sayesinde cihazla su kaçağı tespitini sorunsuz ve kısa süre zarfında yaparak sizleri çözülmez sorunlardan kurtarmaktayız.

Baydere tesisat firmamız Giresun da tüm ilçe ve semtlerine randevu sistem le hizmet veren lider tesisat firmasıdır. Firmamız kaçak su tespiti için aynı fiyata tüm ilçelere hizmet verir.(yol ve tamir ücreti işin oluşumuna göre farklılık gösterebilir) Firmamızı arayarak aynı gün randevu ve bilgi alabilirsiniz

Bilgisayar ve Kameralı Cihazlarla Su Kaçağı Bulma

 

Noktasal Kaçak Tespit cihazla su kaçağı tespiti için öncelikle elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanır. Bu teknolojik cihaz sayesinde   çıplak gözle göremediği su tesisat borularının yerini duvarları veya fayansları kırmadan tespit eder. Tespit işleminden sonraısıya ve sese duyarlı olan termal görüntü alma ve akustik ses dinleme cihazlarını kullanarak duvarların dışından veya fayansların üstünden kaçakların tespitini yapmaya çalışır.  su kaçaklarının ana kaynağı tespit edilir ve kaçağın olduğu bölgelerden bir kaç fayanslık bölgeyi yerinden çıkarır veya duvardan ufak delikler açarak su tesisatı kaçaklarını onarır. Uzman ekiplerimizin yapmış oldukları bu işlemler sayesinde eski usul yöntemler ile yapılmakta olunan parçalanma veya kırma işlemi gerçekleştirilmez ve böylelikle cihazla su kaçağı tespiti yapılarak sizlere maddi ve manevi sorun olacak faktörlerden kurtarır.


ÖNCEKİ SAYFA